Studenten en afgestudeerden van Hogeschool Van Hall Larenstein kunnen op 2 manieren lid worden van VVA Aristaeus.

 

  • Individueel lidmaatschap. Hierbij meldt een persoon zich alleen aan.
  • Bedrijfslidmaatschap. Hierbij meldt een bedrijf zich aan als lid en schrijft deze een vastgesteld aantal personeelsleden met een HVHL- of Yuverta-achtergrond in (afhankelijk van het gekozen pakket).

 

Hieronder vindt u de voorwaarden en tarieven die gelden voor beide lidmaatschappen.

Is uw werkgever nog geen lid? Bespreek deze mogelijkheid dan met hem/haar!

Individueel lidmaatschap

We heten je welkom bij onze vereniging als je:

·        student-lid (gratis, vanaf het 2e jaar) of afgestudeerd bent bij Hogeschool Van Hall Larenstein (of rechtsvoorgangers) of Yuverta (of rechtsvoorgangers). Vul het aanmeldformulier onderaan de pagina in om lid te worden.

·        werkzaam bent in de sectoren van de Hogeschool Van Hall Larenstein of Yuverta, maar op deze scholen geen opleiding hebt gevolgd. Je kunt dan donateur worden.

Bedrijfslidmaatschap

Is uw bedrijf werkzaam in het werkveld van Hogeschool Van Hall Larenstein of Yuverta?

Word dan bedrijfslid van VVA Aristaeus en profiteer van mooie extra’s. Personeelsleden die zijn afgestudeerd aan de hierboven genoemde instelling of haar rechtsvoorgangers en nog geen lid zijn kunnen via een bedrijfslidmaatschap toch lid worden van de vereniging en profiteren van de voordelen die individuele leden ook hebben (o.a. gratis toegang bij excursies). Bij de aanmelding kunt u aangeven wie van het personeel u lid wilt maken.

U kunt kiezen uit 3 pakketten. In het schema hieronder kunt u de voordelen per pakket met elkaar vergelijken.

klik op het overzicht voor de vergroting

klik op het overzicht voor de vergroting

Contributie

Betaling gebeurt via automatische incasso (deze wordt eind januari geïncasseerd).

Voor leden in het buitenland geldt een toeslag van € 10,00 in verband met de verzendkosten van ons magazine.

Het lidmaatschap is gebaseerd op één kalenderjaar. Opzeggen van het lidmaatschap moet vóór 1 december van het lopende lidmaatschapsjaar. Stuur daarvoor een e-mail naar administratie@vva-aristaeus.nl

Contributie

Het lidmaatschap kan elk moment van het jaar ingaan en is o.b.v. van één jaar. Hiervoor ontvangt u een factuur.

Heeft de onderneming meerdere vestigingen, dan wordt het Magazine verstuurd naar het adres wat bij aanmelding wordt opgegeven. Bij een postadres in het buitenland geldt een toeslag van € 10,00 in verband met de verzendkosten van ons magazine.