Wie is BMD Advies

Voor bedrijven is het begrijpen, implementeren en bijhouden van milieutechnieken, wetten en regels een grote uitdaging. De maatschappelijke visie op het gebruiken van onze natuurlijke bronnen en de belasting van de omgeving is de afgelopen decennia sterk veranderd. Wat vanzelfsprekend was, wordt nu anders afgewogen en beoordeeld. Dat vraagt dat de manier van bedrijfsvoering anders moet. Zeker voor al lang bestaande bedrijven betekent dit een spanningsveld tussen de milieubelasting en de bedrijfseconomische aspecten. Omschakelen gaat lang niet vanzelf. Vanuit BMD Advies helpen wij bedrijven om aansluiting te houden bij de verwachtingen van de omgeving en de overheid.

Vacature: Adviseur Milieu

Inhoud workshop: Adviseur Milieu in de praktijk bij BMD Advies

BMD draagt bij aan het veranderen van bedrijfsvoering waardoor bedrijven voor de toekomst klaar zijn. Graag nemen wij je mee in de dagelijkse praktijk van de milieuadviseur.

Meld je hieronder aan voor de workshop

Oeps! We konden je formulier niet vinden.