UCC Coffee zoekt:
Junior proces engineer food

UCC EUROPE LIMITED produceert en verkoopt huismerkkoffie en is één van de grotere koffiebranders in Europa. Het bedrijf heeft in Europa meer dan 1.300 werknemers en is onderdeel van het Japanse familiebedrijf UCC UESHIMA COFFEE CO., LTD. UCC EUROPE LIMITED heeft zeven productielocaties in vijf Europese landen: Frankrijk, Nederland, Spanje, Zwitserland en het Verenigd Koninkrijk en beschikt over een verkoopnetwerk in geheel Europa.
UCC COFFEE BENELUX B.V., gevestigd in Bolsward, is opgericht in 1818 en onderdeel van UCC EUROPE LIMITED. Het bedrijf richt zich op de retailmarkt, de In-Home en Out-Of-Home koffie- en theemarkt. UCC COFFEE BENELUX B.V. is marktleider in het private brand segment.
Binnen UCC COFFEE BENELUX BV is er als gevolg van groei behoefte aan versterking van het team Product Development & Process Technology:
Junior proces engineer food
“specialist die kansen ziet, onderzoekt en benut”
In deze positie ondersteun je het team bij het ontwikkelen van onze koffie- en theeproducten en de optimalisatie van onze processen en installaties. Je werkt samen met de afdeling engineering, de proces- en producttechnoloog, productmanagers, de productieafdelingen en anderen zoals procurement. Als junior specialist ben je verantwoordelijk voor een optimale compatibiliteit van bestaande én nieuwe processen, installaties met alle koffie- en theeproducten. Je ondersteunt de afdelingen op proces technisch vlak, coördineren en implementeren verbetertrajecten (o.b.v. LEAN, operational excellence) met als hoofddoel het bereiken van een optimale verwerkbaarheid van onze producten met de afgesproken kwaliteit en met zo min mogelijk verspilling.
Je onderhoudt functioneel contacten met de klanten uit zowel binnen- als buitenland. Vanuit een expertgerichte benadering zorg je ervoor, in samenwerking met collega’s, dat onze producten passen binnen de wensen van de klant en de productiemogelijkheden van Operations. Je ondersteunt diverse projecten, bewaakt de afgesproken specificaties (ook m.b.t. kwaliteit en voedselveiligheid), volgt actief de KPI’s op produceerbaarheid en draagt bij aan het integraal bekijken van alle factoren die van invloed zijn op de verwerkbaarheid van koffie en thee en mogelijk leiden tot kwaliteitsproblemen, verspilling of voedselveiligheidsissues.
Wij vragen
· Afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur levensmiddelentechnologie,
· Je hebt tenminste 2 jaar ervaring in de levensmiddelenindustrie (bv: QA-QC, proces operator, laborant),
· Ervaring met projecten op het gebied van introducties nieuwe producten en/of innovaties in bestaande producten,
· Ervaring met en kennis van geautomatiseerde systemen (ERP systemen, beheer materialen),
· Kennis van en ervaring van data- en procesanalyse en creëren van inzichten op basis van de analyses,
· Uitstekende vaardigheid in Excel,
· Beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift op B2 niveau,
· Beheersing Engelse- en Duitse taal in woord op B1 niveau.
Wat wij belangrijk vinden bij een collega
· Klant- en resultaatgerichtheid,
· Vakvolwassenheid en expertise inzetten om “out-of-the-box” oplossingen te implementeren,
· Gericht op samenwerking, initiatiefrijk en met een probleemoplossende instelling,
· Op alle niveaus duidelijk, consequent en op een positieve wijze communiceren,
· Het overzicht bewaren, hoofd- en bijzaken scheiden en prioriteren.
Ook goed om te weten
Salaris en secundaire voorwaarden zijn goed en marktconform. Ook is er de mogelijkheid om deels vanuit huis te werken. We hebben, naast uitgebreide opleidingsmogelijkheden, ook een prima fitness- en fietsregeling zodat je fit en vitaal blijft.
Solliciteren?
Jouw sollicitatie kun je sturen via www.werkenbijucccoffee.nl (open sollicitatie) naar UCC Coffee. Wil je meer horen over deze positie? Bel dan met de afdeling HR via telefoon nummer: 0515-548 333. Meer weten over UCC Coffee: neem een kijkje op www.werkenbijucc-coffee.nl.